Plaťe jen za to, co používáte

Nová generace cenového modelu cloud hostingu
Cena na základě skutečné spotřeby, nikoli na velikosti serveru

Ceny Cloud Hostingu

Spravedlivé a flexibilní ceny o kterých jste vždy snili, jsou nyní realitou. Plaťte jen za to, co používáte!

Přidělení zdrojů a stanovení ceny na základě reálného využití

Cloudlety

Cloudlety

Každý kontejner hostován na Unispace PaaS je rozdělen do granulovaných jednotek - Cloudletů (128MiB paměti RAM a 400MHz CPU).Systém provádí hodinové měření, kolik cloudletů je v každém kontejneru spotřebováno a účtuje cenu pouze za tyto použité prostředky.Můžete nastavit maximální škálovací limit pro každý kontejner, takže prostředky budou vždy k dispozici v případě špičky zatížení nebo jiné změny spotřeby.

Flexibilita

Bez ohledu na to, jak vysoko máte nastaven limit škálování – účtovaná cena bude odpovídat pouze skutečnému využití aplikace. Zbytek rezervovaných prostředků aplikace bude pouze čekat ve fondu, zda o ně vaše aplikace požádá, a to je zcela zdarma.Náš "pay as you use" přístup řeší problém nesprávného výběru velikosti serveru, který je běžně k dispozici u jiných cloudových poskytovatelů založených na Virtual Machine serverech. Unispace infrastruktura je založena na kontejnerech, tudíž nemusíte složitě odhadovat, kolik prostředků je třeba vaší aplikaci přidělit během průměrného zatížení a ani v případě vysokého nárůstu zatížení. O vše se postaráme.

chart, graph, finance-2785902
Pay as you use

Sledování nákladů na Cloud Hosting

Po registraci získáte bezplatnou zkušební verzi a během tohoto období můžete sledovat skutečnou spotřebu aplikace i celkové nákladyV ovládácím panelu můžete při vytváření prostředí naplánovat cenu, zkontrolovat velikost disků, paměti RAM, procesoru a šířky pásma sítě a také zkontrolovat poplatky účtované za spotřebované prostředky.Sledování množství zdrojů, které vaše aplikace spotřebovává, vám umožní naplánovat rozpočet a kontrolovat výdaje finančních prostředků.

Další prostředky a služby

Kromě paměti RAM a CPU může aplikace spotřebovat následující placené zdroje

VEŘEJNÁ IP ADRESA

Externí IP adresa pro přímé připojení mezi Internetem a konkrétními servery v prostředí

Diskový prostor

Storage kapacita je účtována každou hodinu, za využitý GB místa ve vašem prostředí.

KOMERČNÍ DOPLŇKY

Placené licence pro komerční softwarové stacky jako je LiteSpeed a doplňkové služby, například pro integrované CDN řešení od Verizon

EXTERNÍ PROVOZ

Provoz mezi vaším server prostředím a Internetem. Vnitřní provoz mezi server prostředími je zdarma

Pojďte s námi posunout vývoj vašich aplikací a webů na další úroveň

Vyřešíme za vás vše, co internetový projekt potřebuje k provozu.
Přejít nahoru