EDGEPORT CDN

Vytvořeno pro podniky dostupné pro všechny.

HTTP/3 Premium CDN & Lightning-Fast

Performance Worldwide

cdn map
Bezpečné a spolehlivé globální doručování obsahu a akcelerace
Globální pokrytí a obrovská škálovatelnost
0 Tbps
Síťová kapacita
0 +
PoPs
0
Kontinentů
0 +
Interconnects

Overview

HTTP/3 aka HTTP-over-QUIC (Quick UDP Internet Connections) zvyšuje výkon webových aplikací až o 60%. Webové stránky se načítají mnohem rychleji a návštěvníci si mohou užít lepší zážitek při efektivnějším načítání obsahu. Protokol HTTP/3 poskytuje lepší zabezpečení, protože byl navržen tak, aby vyžadoval šifrování provozu už ve výchozím nastavení.

Edgeport je poháněn vysoce Verizon Edgecast vzájemně propojenou globální sítí Super PoPs (bodů přítomnosti) s obrovskou kapacitou síťové šířky pásma, pokročilými strategiemi ukládání do mezipaměti a akcelerací založenou na nejlepší technologii IP Anycast ve své třídě.

Enterprise Performance
 • HTTP/3 – QUIC (Quick UDP Internet Connections) umožňuje maximální rychlost a zabezpečení webového výkonu
 • Super rychlá technologie IP Anycast
 • Inteligentní load balancing zajišťuje dodání z nejrychlejšího zdroje pro každý požadavek
 • 100% dostupnost obsahu a o 30% rychlejší výkon
 • Open Peering Policies poskytuje jednoskoková připojení s nízkou latencí k tisícům sítí. Nejen, že jsme umístili naše Super PoPs do samotných datových center, kde se hlavní poskytovatelé páteřních sítí a poskytovatelů poslední míle navzájem peerují,ale také jsme vytvořili opatření pro přímé propojení (peering) s mnoha hlavními eyeball networks, což znamená, že se vyhýbáme více „hopům“tak, abyste oslovili vaše zákazníky úžasně rychlým obsahem
Globální dostupnost
 • 140+ super POP (bodů přítomnosti) umístěných na 6 kontinentech
 • Více než 4 000 globálních propojení zajišťuje, že můžete oslovit zákazníky po celém světě a rychle se rozšířit na nové trhy. Protože naše Super PoPs jsou strategicky umístěny ve středu nejrychlejších datových uzlů na světě, jsme schopni dodat více obsahu s menší režií než jiné CDN
 • Globální škálovatelnost s obrovskou kapacitou pro statické ukládání do mezipaměti a dynamickou akceleraci obsahu s rychlým připojením TLS a Anycast DNS přes síť vyhovující PCI-DSS
 • Okamžité doručování obsahu zákazníkům po celém světě
 • Snižte požadavky a šířku pásma z původního umístění
Pokročilé zabezpečení
 • Rychlá a bezpečná DNS resolutions
 • Anti-DDoS ochrana
 • TLS šifrování
 • PCI-DSS kompatibilní síť
Nejlepší ROI

Náš model poskytování služeb Edgeport v kombinaci s naší efektivnější technologií CDN vám poskytuje vynikající návratnost investic (ROI). Snižuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) snížením nákladů na správu, minimalizací nákladů na údržbu bez přidané hodnoty, zvýšením produktivity a snížením nákladů na služby.

Self-Service Model​

Edgeport poskytuje transparentní ovládání v reálném čase, stejně tak monitoring a veškere nastavení, takže můžete být autonomnější, flexibilnější a produktivnější.

Můžete vytvořit nové CNAME, vyčistit obsah, povolit kompresi na konkrétních typech souborů, vytvořit vlastní akci na základě detekce zařízení a umístění, přepsat adresy URL, přepsat záhlaví a mnoho dalšího. Tyto akce můžete provádět za chodu, aniž byste k tomu museli využívat nákladné profesionální služby.

Premium Traffic

Poskytujeme prémiový provoz nabízející stejné ceny napříč všemi kontinenty a zeměmi. Jiné sítě CDN nabízejí vyšší ceny v oblastech, jako je LATAM, APAC. Zákazníci získají tuto možnost individuálně v závislosti na svých požadavcích bez překvapivých účtů založených na geografických lokalitách, poskytujeme solidní globální ceny pro všechny kontinenty.

 • efektivní model poskytování služeb
 • jednoduchý a cenově dostupný model
 • snadno použitelné GUI a API
 • self-enablement nástroje automatizujínejzákladnější funkce ukládání do mezipaměti a účinně nahrazují časově náročné a nákladné profesionální služby.

Nejčastější dotazy

Edgeport CDN využívá vysoce propojenou globální síť, která má obrovskou kapacitu šířky pásma, pokročilé strategie ukládání do mezipaměti a akceleraci. To umožňuje šířit obsah napříč několika geograficky distribuovanými uzly a poté přenášet obsah z uzlu, který je nejblíže uživateli, čímž se minimalizuje transfer paketů a zvyšuje rychlost a účinnost. Je implementována technologie rychlého směrování IP Anycast pro výkonný a bleskově rychlý výkon po celém světě.

POPs je zkratka pro Point Of Presence. PoP jsou distribuovaná datová centra odpovědná za komunikaci s uživateli. Zkracují dobu potřebnou pro request tím, že přibližují obsah návštěvníkovi webu na okraj. Více POPs bodů poskytuje lepší výkon vaší aplikace.

Edgeport využívá jednu z největších globálních sítí PoPs, která ukládá do mezipaměti kopie obsahu vašich webových zdrojů v blízkosti vašich zákazníků. Jakmile prohlížeč zahájí požadavek, CDN okamžitě začne ukládat statické prostředky do nejbližšího POP a pro prostředky, které nejsou ukládány do mezipaměti, Edgeport udržuje trvalé spojení s vašimi původními servery, aby do prohlížeče dodal dynamický obsah v co nejkratších termínech.

Zákazník souhlasí, že nebude používat Edgeport CDN pro následující aktivity: spam, nelegální pornografii, těžba kryptoměn, hazardní hry a jakýkoli druh podvodu a škodlivé činnosti. Zákazník souhlasí, že nebude používat služby společnosti související s licencovaným produktem k ukládání, distribuci, odkazování na názvy domén nebo k distribuci jakéhokoli materiálu chráněného ochrannou známkou, autorským právem, patentem nebo jiným právem duševního vlastnictví bez souhlasu vlastníka nebo řádného povolení. V případě, že k takové činnosti dojde, má společnost právo zastavit poskytování licencovaného produktu a souvisejících služeb bez vrácení peněz. Již uhrazené finanční prostředky jsou použity na náhradu případné škody. Zákazník musí reagovat na zneužití do 24 hodin, jinak může být licencovaný produkt a související služby dočasně nebo trvale deaktivovány.

Vytvořte si svůj nejrychlejší web ještě dnes.

Už používáte EDGECAST CDN?

Vyzkoušejte zdarma naši CDN. Bez registrace platební karty.

Přejít nahoru